Το Πανεπιστήμιο Frederick και το Εκπαιδευτικό και Εξεταστικό Κέντρο Frederick ανακοινώνουν την έναρξη εκπαιδευτικού προγράμματος «Εισαγωγή στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης».

Μετά την εκπαίδευση, οι καταρτιζόμενοι θα είναι σε θέση:

1. Να περιγράφουν και να επεξηγούν τις διαφορετικές χρήσεις των ΜΚΔ.
  2. Να επιλέγουν και να αιτιολογούν το κατάλληλο ΜΚΔ για τις ανάγκες τους στο πλαίσιο του στρατηγικού σχεδιασμού επικοινωνίας.
  3. Να αναπτύσσουν τεχνικές διαχείρισης πολλαπλών λογαριασμών.
  4. Να διατυπώνουν τα νομικά πλαίσια και τη δεοντολογία της χρήσης των ΜΚΔ.

Το πρόγραμμα απευθύνεται σε: Στελέχη Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων τα οποία ασχολούνται με μάρκετινγκ, στρατηγικό σχεδιασμό, εξυπηρέτηση πελατών ή/ και πωλήσεις.

Απαραίτητη προϋπόθεση η γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.

Το πρόγραμμα διαρκεί 8 ώρες και πρόκειται να ξεκινήσει στις 12 Δεκεμβρίου 2019 (ωρολόγιο πρόγραμμα).

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο ενημερωτικό φυλλάδιο.

Για εγγραφή στο πρόγραμμα κατάρτισης παρακαλείστε όπως συμπληρώσετε το Έντυπο Εγγραφής και τη Δήλωση Συναίνεσης (Προστασία Προσωπικών Δεδομένων) και ακολούθως να τα προωθήσετε ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο ΦΑΞ: 22349555.