ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ «ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ- ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ»

Πέμπτη 18 Ιουνίου, 7:00 μ.μ.

Η επιλογή Πανεπιστημίου είναι μια από τις πιο σημαντικές αποφάσεις του παιδιού σας. Σε μια διαδραστική παρουσίαση, την οποία μπορείτε να παρακολουθήσετε διαδικτυακά, η Σύμβουλος του Γραφείου Εισδοχής του Πανεπιστημίου Frederick, Φωτεινή Τεντολούρη, μοιράζεται πρακτικές πληροφορίες και συμβουλές για να στηρίξετε το παιδί σας στη μεταβατική περίοδο από το σχολείο στο Πανεπιστήμιο, αλλά και μέχρι το τέλος των σπουδών του. Μάθετε επίσης τι σημαίνει να σπουδάζει το παιδί σας στο Πανεπιστήμιο Frederick στην Κύπρο, ένα αναγνωρισμένο ιδιωτικό Πανεπιστήμιο, ομοταγές προς τα ελληνικά Α.Ε.Ι. που κατατάχθηκε πρώτο από τα ιδιωτικά πανεπιστήμια της Κύπρου στο παγκόσμιο σύστημα αξιολόγησης U-Multirank.

Για να συμμετέχετε, κάντε εγγραφή στον σύνδεσμο: https://frederick.zoom.us/webinar/register/1215921404496/WN_mvD0WqY9QzyPQ0XVN40QZg

Μετά την παρουσίαση, οι συμμετέχοντες θα μπορούν να θέσουν τις ερωτήσεις τους στην ομιλήτρια.