Το Πανεπιστήμιο Frederick και το Εκπαιδευτικό και Εξεταστικό Κέντρο Frederick ανακοινώνουν για πρώτη φορά, την έναρξη του προγράμματος «Εκπαίδευση επαγγελματιών υγείας στη διαχείριση των χρονίων τραυμάτων και ελκών».

Απευθύνεται σε:

Νοσηλευτικούς λειτουργούς, πτυχιούχους  Τμημάτων  Νοσηλευτικής ΑΕΙ, καθώς και απόφοιτους άλλων Τμημάτων ΑΕΙ σε συναφείς επιστήμες υγείας, όπως Μαιευτική ή Επισκέπτες Υγείας.

Πραγματοποίηση Προγράμματος:

Το πρόγραμμα διάρκειας 64 ωρών θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις και εργαστήρια του Πανεπιστημίου Frederick στη Λευκωσία.

Ημερομηνίες διεξαγωγής:

23-28 Μαρτίου και 4-11 Απριλίου 2020

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο ενημερωτικό φυλλάδιο.

Για εγγραφή στο πρόγραμμα κατάρτισης παρακαλείστε όπως συμπληρώσετε το Έντυπο Εγγραφής και τη Δήλωση Συναίνεσης (Προστασία Προσωπικών Δεδομένων) και ακολούθως να τα προωθήσετε ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο ΦΑΞ: 22349555.

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος