Θέσεις Εργασίας για Φοιτητές/τριες και Απόφοιτους όλων των Σχολών και Τμημάτων του Πανεπιστημίου Frederick στο Σχολείο Της Φύσης.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ ΓΙΑ “ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ” ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ FREDERICK

Υιοθετώντας την ιδέα της Παιδαγωγικής του Δάσους, το Πανεπιστήμιο Frederick διοργανώνει το καινοτόμο, εκπαιδευτικό πρόγραμμα "Το Σχολείο της Φύσης" και ενημερώνει ότι θα προκύψουν κενές θέσεις εργασίας για φοιτητές/τριες και αποφοίτους του Πανεπιστημίου Frederick.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/νες φοιτητές/τριες και απόφοιτοι μπορείτε να πατήσετε εδώ για να μεταβείτε στην αγγελία και στην αίτηση εργοδότησης.

Για περισσότερες πληροφορίες και τους όρους εργοδότησης μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κα Νικολέττα Χριστοδούλου, τηλ.: +357 22394394 (εσω. 41165), email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.