Δείτε εδώ όλες τις Διαδικτυακές Ημέρες Ενημέρωσης των Σχολών του Πανεπιστημίου Frederick

Παρακολουθήστε τις Διαδικτυακές Ημέρες Ενημέρωσης για τις Σχολές του Πανεπιστημίου Frederick και μάθετε τα πάντα για όλα τα προγράμματα σπουδών σε προπτυχιακό και μεταπτυχιακό επίπεδο και τις προοπτικές  εργοδότησης των αποφοίτων.

Πολυτεχνική Σχολή

Σχολή Επιστημών της Αγωγής και Κοινωνικών Επιστημών

Σχολή Επιστημών Υγείας

Σχολή Νομικής και Διοίκησης

Σχολή Τεχνών, Επικοινωνίας και Πολιτισμικών Σπουδών

Ναυτιλιακές Σπουδές

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Γραφείο Εισδοχής του Πανεπιστημίου Frederick στο 22394394. Αν δεν μπορείτε να παρακολουθήσετε τις διαδικτυακές ημέρες γνωριμίας, μπορείτε να διευθετήσετε συνάντηση, είτε δια ζώσης είτε διαδικτυακά, με το Γραφείο Εισδοχής του Πανεπιστημίου, τηλεφωνικά στο 22394394 (για Λευκωσία), στο 25730975 (για Λεμεσό), ή στο 210 3311288 (για Αθήνα) είτε μέσω email στο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.