End of Year Party 2024 στο Guaba Beach Bar στη Λεμεσό, στις 23 Μαΐου

Καθώς ακόμη μια ακαδημαϊκή χρονιά φτάνει στο τέλος της, σας προσκαλούμε στο φετινό End of Year Party για να σας ευχαριστήσουμε για τη σκληρή σας δουλειά και αφοσίωση, την Πέμπτη, 23 Μαΐου, στις 20:30 στο Guaba Beach Bar.

Μη χάσετε την ευκαιρία να κοινωνικοποιηθείτε με τους/τις συμφοιτητές/τριές σας και τους/τις διδάσκοντες/ουσες σας και να απολαύσετε στιγμές χαλάρωσης πριν από την έναρξη της εξεταστικής περιόδου.

Η εκδήλωση διοργανώνεται από το Πανεπιστήμιο Frederick, το Frederick Institute of Technology και τη Φοιτητική Ένωση.

Δήλωση Συμμετοχής

Για να δηλώσετε την παρουσία σας, συμπληρώστε τη Διαδικτυακή Aίτηση Συμμετοχής μέχρι την Παρασκευή, 17 Μαΐου.

Εισιτήρια Εισόδου
Εισιτήρια εισόδου θα διατίθενται στους Χώρους Υποδοχής σε Λευκωσία και Λεμεσό, από τις 21 Μαΐου μέχρι τις 23 Μαΐου, για όσους/όσες δηλώσουν συμμετοχή. Το εισιτήριο είναι απαραίτητο για τη δωρεάν είσοδό σας στο χώρο, για δωρεάν φαγητό και 1 δωρεάν ποτό της επιλογής σας.

Μεταφορά από και προς Λευκωσία

Για φοιτητές/τριες και προσωπικό από Λευκωσία, θα υπάρχει δωρεάν μεταφορικό μέσο. Όσοι/όσες επιθυμούν δωρεάν μεταφορά από Λευκωσία προς Λεμεσό και επιστροφή θα πρέπει να το δηλώσουν στην πιο πάνω αίτηση.

*Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης ενδέχεται να γίνει λήψη φωτογραφιών, ηχογραφήσεων και βίντεο. Συμμετέχοντας στην εκδήλωση, παραχωρείτε άδεια στον διοργανωτή να χρησιμοποιήσει οποιεσδήποτε φωτογραφίες, βίντεο ή ηχογραφήσεις σας για προωθητικούς και διαφημιστικούς σκοπούς σε οποιοδήποτε μέσο επικοινωνίας.