Δωρεάν Βιωματικό εργαστήριο: Μπες στα παπούτσια ενός επαγγελματία marketer!

Είσαι 16-20 ετών και σε συναρπάζει ο κόσμος του marketing, των social media και της επικοινωνίας και της διαφήμισης; Φαντάζεσαι τον εαυτό σου να υλοποιεί εκστρατείες marketing και επικοινωνίας για την προώθηση προϊόντων ή υπηρεσιών;

Τότε, μην χάνεις άλλο χρόνο και δήλωσε συμμετοχή στο διαδραστικό εργαστήριο "Μπες στα παπούτσια ενός επαγγελματία marketer", που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 14 Σεπτεμβρίου, 10:00-12:00, στο Πανεπιστήμιο Frederick στη Λευκωσία.

Μάθε τι είναι το μάρκετινγκ και το ψηφιακό μάρκετινγκ και ποιος ο ρόλος τους στον κλάδο της διοίκησης επιχειρήσεων. Δημιούργησε πλάνο μάρκετινγκ, ανακάλυψε όλα τα marketing tools που χρειάζονται για να είναι επιτυχημένη μια καμπάνια και δες στην πράξη επιτυχημένες επικοινωνιακές εκστρατείες εταιρειών παγκοσμίου φήμης.

Κάνε αίτηση τώρα μέχρι την Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου, κάνοντας κλικ εδώ.

Το εργαστήριο θα πραγματοποιηθεί υπό την καθοδήγηση της κας Έλενας Ανδρέου, διδάσκουσας στο Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Frederick και πρωτοπόρου στο ψηφιακό μάρκετινγκ. Η κα Ανδρέου είναι ιδρύτρια και Διευθύνουσα Σύμβουλος της Go Digital Globally, με εξειδίκευση στο SEO! Έχει πέραν των 20 χρόνων εμπειρίας στο Marketing και το Digital Marketing με επίκεντρο, τα τελευταία 6 χρόνια, στο SEO και το personal branding.